Meer weten? Neem contact met ons op!

Regio Zuid-Holland

Locaties in regio Haaglanden

Anton Constandse
Marcel de Coninck
M: 06 – 10 70 26 23
E:m.d.coninck@stichtingantonconstandse.nl

Locaties door heel Zuid-Holland

GGZ Rivierduinen
Nina Romson
T: 06 – 51 83 45 83
E: n.romsom@rivierduinen.nl

Locaties door heel Zuid-Holland

Ipse De Bruggen
Wouter Kindt
T: 06 – 12 10 57 42
E: wouter.kindt@ipsedebruggen.nl

Locaties door heel Zuid-Holland

‘ s Heeren Loo  
Michiel Deinema
T: 06 – 58 81 88 58
E: michiel.deinema@sheerenloo.nl

Locaties Leiden en omstreken

Tpopaz
Michelle den Dulk
T: 06 – 30 05 18 03
E: m.dendulk@topaz.nl

Topaz
Celly Buters
T: 06 – 13 48 91 29
E: c.buters@topaz.nl

Locaties in het Groen Hart

WIJdeZorg
Debby Pronk
T: 06 – 12 79 74 47
E: dpronk@wijdezorg.com

Locaties in Vlaardingen

Zonnehuisgroep Vlaardingen
Patricia Mansveld
T
: 06 – 12 75 53 02
E: pmansveld@zgvlaardingen.nl

Locaties in Goude en omstreken

Zorgpartners Midden Nederland
Paula Daalhof
T: 06 – 10 02 94 19
E: paula.daalhof@zorgpartners.nl

Oude liefde roest niet