Meer weten? Neem contact met ons op!

Regio Zuid-Holland

Locaties in regio Haaglanden

Anton Constandse
Marcel de Coninck
06 – 10 70 26 23
m.d.coninck@stichtingantonconstandse.nl

Locaties door heel Zuid-Holland

Susanna Verboon
recruiter
06 – 19 32 23 91
s.verboon@careyn.nl

Locaties in Gouda en omstreken

Groene Hart Ziekenhuis
Laura Molenaar
0182-505027
GM-Vacature@ghz.nl

Locaties door heel Zuid-Holland

Ipse De Bruggen
Wouter Kindt
06 – 12 10 57 42
wouter.kindt@ipsedebruggen.nl

Locaties door heel Zuid-Holland

‘ s Heeren Loo  
Michiel Deinema
06 – 58 81 88 58
michiel.deinema@sheerenloo.nl

Locaties Voorhout en omgeving

Marente
Paula Koek
06 22 27 52 45
paula.koek@marente.nl

Locaties Leiden en omstreken

Topaz
Michelle den Dulk
06 – 30 05 18 03
m.dendulk@topaz.nl

Topaz
Celly Buters
06 – 13 48 91 29
c.buters@topaz.nl

Locaties in het Groene Hart

WIJdezorg
Debby Pronk
06 – 12 79 74 47
dpronk@wijdezorg.com

Locaties in Vlaardingen

Zonnehuisgroep Vlaardingen
Patricia Mansveld
06 – 12 75 53 02
pmansveld@zgvlaardingen.nl

Locaties in Gouda en omstreken

Zorgpartners Midden Holland
Paula Daalhof
06 – 10 02 94 19
paula.daalhof@zorgpartners.nl

Coaches door heel Zuid Holland

Sterk in je Werk
Marjolijn van Tol
06 – 86 84 48 17
Sterkinjewerk@zw-connect.nl

Oude liefde roest niet